İhsaniye, Havuzlar Cd. No:51, 33070 Akdeniz/Mersin

İletişim : +90 (501) 105 64 01

İhsaniye, Havuzlar Cd. No:51, 33070 Akdeniz/Mersin

İletişim : +90 (501) 105 64 01

SSS

(S)ıkça (S)orulan (S)orular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Karşılaştığımız Konular

Adem Coşkun Bobinaj olarak karşılaştığımız bazı durumları web sitemiz üzerinde
SSS Bölümünde paylaşmak istedik.

Isının etkisi ile birlikte eritilen benzer yapıdaki bir veya daha fazla metalin birbirine kalıcı bir şekilde birleştirilmesi işlemine kaynak denir.

Bu işlemi yapan makinelerde kaynak makinesi olarak adlandırılır. Günümüzde kaynak işlemi gemi, inşaat, köprü gibi yüksek yapılarda kullanılabilmektedir.

Elektronik kart tamiri servisine gelen arızalı kaynak makineleri servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı

sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. Arızalı elektronik cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

Özellikle inşaat sektöründe sıkça kullanılırlar. Yanı sıra mobilya gibi el ve makine işiyle sanat yapan kişiler de matkaptan yararlanarak çalışmalarını gerçekleştirir. Matkabın kullanım amacına bağlı olarak özellikleri değişir. Matkaplar aynı zamanda vidalama amacıyla da kullanılır

Makine Tamirlerinde çoğunlukla garanti bulunmamaktadır. fakat bazı orjinal parçalarda ve fiyat meblağ yüksekliği olduğu süreçte markadan markaya göre değişkenlik göstererek parçalara 6 ila 3 ay arası garanti verilmektedir. ayrıca tamir gören cihazlarınız 24 ila 48 saat içerisinde cihazlarınıza yaptığımız işlemde hata var ise firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Catpower, İngco, Stayer Markalarını Garantili ve/veya ücretli bakım ve onarımını yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz.

Makita, Dewalt, Hitachi, KL, Metabo, Bosch Ve bunun gibi bir çoğu markayı ücretli olarak onarım ve bakımlarını yapmaktayız.